Polska, Otwarcie Biblioteki Publicznej we Lwowie przez Józefa Maksymiliana Ossolińskiego

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:52:40
161318
Opis: Polska - Królestwo Polskie 1815-1864, Otwarcie Biblioteki Publicznej we Lwowie przez Józefa Maksymiliana Ossolińskiego, medal autorstwa Josepha Langa z 1817 r, Aw: Popiersie Ossolińskiego w lewo, wokoło IOS MAX DE TĘCZYN C OSSOLINSKI SUP RR GAL ET LOD MARE O STE COMM, u dołu sygnatura IOS. LANG F.; Rw: Fasada budynku biblioteki, u góry MUSIS PATRIIS, w odcinku BIBLI PUB LEOPOLI FUNDA MDCCCXVII
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 45 mm, brąz, rzadki
Literatura: H-Cz. 3965 (R1)

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 436

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  500 zł
4)  480 zł
5)  260 zł