Zakończenie: 28-06-2018 20:30 ÷ 22:56
Watykan, medal, 1963
140306
Aw: Popiersie papieża w lewo i napis wokoło, u dołu ANNO ... | I |
85 zł szac. 100 zł 164 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - pamiątka chrztu, 1863
161229
medal chrzcielny z puncą na obrzeżu, autorstwa Herknera,... | III+ |
310 zł szac. 300 zł 614 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, niesygnowany medal na pamiątkę chrztu, 1898
161231
Aw: Święty Jan stojący na skale, udzielający chrztu stoją... | II |
230 zł szac. 200 zł 648 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, medal, 1963
140304
65 zł szac. 100 zł 174 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z Wystawy Krajowej Rolniczo-Przemysłowej we Lwowie, 1877
161230
medal autorstwa Sternberga, Aw: Pawilon wystawy, nad nim ... | II- |
120 zł szac. 200 zł 484 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Zygmunt I Stary - jednostronna kopia medalu
161345
Aw: Popiersie króla w czepcu, delii, oraz z łańcuchem Ord... | III+ |
— start 120 zł 349 wyświetleń |
0 | zakończona |