Polska, niesygnowany medal na pamiątkę chrztu, 1898

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:53:40
161231
Opis: Polska - XIX wiek, niesygnowany medal na pamiątkę chrztu, 1898, Aw: Święty Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, w otoku górnym napis JEDEN BÓG JEDNA WIARA. JEDEN CHRZEST, Rw: U góry napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, poniżej wieniec złożony z dwóch gałązek związanych na krzyż , w środku dedykacja: DLA M.K. OD A.Ż. 13 / 2 1898 R
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22.19 g, 41 mm

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 648

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł