Polska, medal - pamiątka chrztu, 1863

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:53:00
161229
Opis: Polska - XIX wiek, medal - pamiątka chrztu, 1863, medal chrzcielny z puncą na obrzeżu, autorstwa Herknera, Aw: scena chrztu Chrystusa w rzece, wokół napis TEN JEST MÓJ MIŁY SYN KTÓREGOM SOBIE UPODOBAŁ, Rw: u góry napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, w wieńcu palmowym napis poziomy: JANOWI GROETZER D. 16 SIERPNIA 1863 MARYA GROETZER
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 31.26 g, 49 mm, lekko wytarte tło

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 328

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  200 zł