Śląsk, medal na zawarcie pokoju w Dreźnie 24.12.1745

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:50:20
161233
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II 1740-1786, medal na zawarcie pokoju w Dreźnie 24.12.1745, sygnowany G.W.K(ittel)., Aw: Orzeł pruski z gałązką oliwną i mieczem i napis POST PALMAS IN LVSATIA ET MISNIA, w odcinku VENIT VIDIT / VICIT, Rw: Napis poziomy z datą 1745 chronogramem FRIDERICVS / MARIA THERESIA / IN AVGVSTVS / NOVA PACT IVNGVNTVR / D XXIX DEC / G.W.K.
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 9.75 g, 31 mm, subtelna patyna
Literatura: F.u.S. 4314, Olding 568

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 443

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  220 zł