Zakończenie: 31-05-2018 20:30 ÷ 22:56
Polska, medal poświęcony historykowi Teodorowi Morawskiemu 1873
159458
wybity przez Towarzystwo Literackie w Paryżu, Aw: Otwarta... | II |
170 zł szac. 150 zł 469 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal jednostronnyna setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica 1926
159459
autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po boka... | II- |
430 zł szac. 400 zł 288 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Jan Matejko - z roku 1875
159460
autorstwa Barre’a, upamiętniający działalność artysty, Av... | II- |
300 zł szac. 400 zł 556 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę chrztu autorstwa J. Majnerta
159461
Aw: Chrystus siedzący na pniu błogosławiący dzieci, poniż... | III+ |
400 zł szac. 250 zł 741 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątke chrztu
159462
medal sygnowany J. Herkner F, Aw: Biblijna scena chrztu w... | III+ |
460 zł szac. 150 zł 1305 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego 1924, autorstwa J. Wy..
159511
medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego 1924... | II |
110 zł szac. 100 zł 422 wyświetleń |
5 | zakończona |