Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, banknoty polskie i zagraniczne monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 21-05-2018 19:00
Zakończenie: 31-05-2018 20:30 ÷ 22:56
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal poświęcony historykowi Teodorowi Morawskiemu 1873
Polska, medal poświęcony historykowi Teodorowi Morawskiemu 1873
159458
wybity przez Towarzystwo Literackie w Paryżu, Aw: Otwarta...
II

170 zł

szac. 150 zł

136 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal jednostronnyna setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica 1926
Polska, medal jednostronnyna setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica 1926
159459
autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po boka...
II-

430 zł

szac. 400 zł

129 wyświetleń

3 zakończona
Polska, medal Jan Matejko - z roku 1875
Polska, medal Jan Matejko - z roku 1875
159460
autorstwa Barre’a, upamiętniający działalność artysty, Av...
II-

300 zł

szac. 400 zł

147 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal na pamiątkę chrztu autorstwa J. Majnerta
Polska, medal na pamiątkę chrztu autorstwa J. Majnerta
159461
Aw: Chrystus siedzący na pniu błogosławiący dzieci, poniż...
III+

400 zł

szac. 250 zł

316 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal na pamiątke chrztu
Polska, medal na pamiątke chrztu
159462
medal sygnowany J. Herkner F, Aw: Biblijna scena chrztu w...
III+

460 zł

szac. 150 zł

382 wyświetleń

3 zakończona
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego 1924, autorstwa J. Wy..
Polska, medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego 1924, autorstwa J. Wy..
159511
medal na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego 1924...
II

110 zł

szac. 100 zł

96 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.