Polska, medal Jan Matejko - z roku 1875

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:45:40
159460
Opis: Polska - XIX wiek, medal Jan Matejko - z roku 1875, autorstwa Barre’a, upamiętniający działalność artysty, Av: Popiersie w prawo, napis: JAN MATEJKO, Rw.: Napis otokowy: MALARZOWI HISTORYCZNEMU RODACY MDCCCLXXV, centralnie, w wieńcu laurowym napis: NOWĄ CHWAŁĄ OJCZYZNĘ PRZYOZDOBIŁ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 54 mm, na obrzeżu punca CUIVRE
Literatura: H.-Cz. 8104

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 552

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  240 zł