Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Polska, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Rzecznej, 1925
156081
mocowanie na szpilkę | II |
60 zł szac. 60 zł 245 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Rzecznej
156082
mocowanie na słupek z nakrętką niesygnowaną | II |
60 zł szac. 80 zł 277 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, znaczek pamiątkowy
156086
25 lecie Bractwa Serca Jezusowego Apostolstwa Modlitwy pr... | II |
80 zł szac. 100 zł 214 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rumunia, Virtute Militara
156475
uchwalone 25.11.1880 odznaczenie za odwagę Virtutea Milit... | III+ |
110 zł szac. 120 zł 504 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Duszpasterstwa Akademickiego
156095
| I |
110 zł szac. 150 zł 313 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Kolonialnej
156084
mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana | II |
150 zł szac. 250 zł 873 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej II klasa, wariant II po 1942 roku
156094
strona główna pięcioramienna gwiazda emaliowana na kolor ... | I- |
260 zł szac. 250 zł 1082 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Archikonfraterii Literacjiej przy katedrze św. Jana w Warszawie
156091
na stronie odwrotnej wygrawerowany napis W.Lesisze. 1905,... | II |
310 zł szac. 250 zł 367 wyświetleń |
4 | zakończona |