Polska, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Kolonialnej

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:57:20
156084
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Kolonialnej, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony i emaliowany 48 x 38 mm

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 341

1)  150 zł