Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej II klasa, wariant II po 1942 roku

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:39:40
156094
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, Order Wojny Ojczyźnianej II klasa, wariant II po 1942 roku, strona główna pięcioramienna gwiazda emaliowana na kolor czerwony na tle gwiazdy w formie pęków promieni, sierp i młot wykonane ze złota, strona odwrotna sygnatura MONETNYJ DWOR i numer 342943, mocowanie na słupek z nakrętką
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, złoto pr. 585, łączna waga 37.7 g
Literatura: Sańko s. 93

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 487

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł