Polska, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Rzecznej

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:56:40
156082
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Rzecznej, mocowanie na słupek z nakrętką niesygnowaną
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony 19 mm

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 161

1)  60 zł
2)  55 zł