Zakończenie: 29-03-2018 20:30 ÷ 22:11
Polska, medal - Jan Matejko
205449
medal autorstwa rytownika Schindlera z 1883 r., Aw: W wie... | II- |
360 zł szac. 200 zł 343 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal zaprojektowany przez Ewę Olszewską-Borys z 1983 r. wybity na 300. ro..
205447
medal zaprojektowany przez Ewę Olszewską-Borys z 1983 r. ... | I |
125 zł szac. 120 zł 367 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal wybity z okazji 300. lecia reformacji w Brandenburgii (1539 - 1839),..
155999
medal wybity z okazji 300. lecia reformacji w Brandenburg... | II+ |
270 zł szac. 150 zł 598 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1719
156064
medal Sede Vacante, autorstwa P.P. Wernera, wybity po śm... | III+ |
620 zł szac. 600 zł 312 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, medal
156072
medal nagrodowy autorstwa V. Baranova od kaukaskiej społe... | III/IV |
310 zł szac. 300 zł 216 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa D. Loosa wybity na zlecenie króla pruskiego z okazji inaug..
156067
medal autorstwa D. Loosa wybity na zlecenie króla pruskie... | III |
900 zł szac. 700 zł 489 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT, Aw: Święty Jan k..
156171
medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT,... | II- |
840 zł szac. 150 zł 1826 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - Rugi Pruskie
205448
medal nieznanego autora z 1886 r. wybity dla upamiętnieni... | II |
540 zł szac. 300 zł 819 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - Zakończenie Wojny Światowej
156172
medal jednostronny autorstwa Jana Wysockiego, kwadryga ja... | III+ |
540 zł szac. 150 zł 312 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal JÓZEF HALLER, 1919
156165
autorstwa Antoniego Madeyskiego, Aw: Popiersie w prawo. Z... | II |
250 zł szac. 300 zł 297 wyświetleń |
5 | zakończona |