Polska, medal - Zakończenie Wojny Światowej

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:03:40
156172
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal - Zakończenie Wojny Światowej, medal jednostronny autorstwa Jana Wysockiego, kwadryga jadąca po globie, na którym daty 1914 - 1919, w kwadrydze stojąca śmierć z kosą, nad kwadrygą smok, sygnowany JW
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 63 mm, 47.59 g, rzadki
Literatura: Strzałkowski 448 (RR)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 310

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  175 zł
5)  90 zł