Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT, Aw: Święty Jan k..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:02:00
156171
Opis: Polska - XIX wiek, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT, Aw: Święty Jan klęczący na skale udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, nad nimi Gołębica, znak Ducha Świetego, Rw: u góry w otoku napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, poniżej wieniec, w środku dedykacja E A WERNER URODZ W WARSZAWIE 21 LISTOPADA 1855 OD WILHELMINY GENTZE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40 mm, 18.66 g

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1789

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  560 zł
4)  200 zł
5)  95 zł