Polska, medal JÓZEF HALLER, 1919

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:04:00
156165
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal JÓZEF HALLER, 1919, autorstwa Antoniego Madeyskiego, Aw: Popiersie w prawo. Z lewej w otoku: JENERAŁ JÓZEF HALLER Rw: Szereg żołnierzy zwróconych popiersiami w prawo. Poniżej napis w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYJ MCMCVII— MCMXIX, na obrzeżu punca BRONZE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 47 mm, 47.88 g
Literatura: Strzałkowski 457 (RR)

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 289

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  180 zł