Niemcy, medal wybity z okazji 300. lecia reformacji w Brandenburgii (1539 - 1839),..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:09:40
155999
Opis: Niemcy - Brandenburgia, medal wybity z okazji 300. lecia reformacji w Brandenburgii (1539 - 1839), Aw: popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka Wilhelma III w lewo, KURFUERST IOACHIM II 1539 KOENIG FRIEDRICH WILHELM III 1839, sygnatura C.PFEUFFER FEC, Rw: Pierwsza ewangelicka Komunia Święta, TRINKET ALLE DARAUS MATTH 26 v 27, SUCHET IN DER SCHRIFT SIE IST'S DIE VON MIR ZEUGET IOH 5 v 39
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50.41 g, 45 mm
Literatura: Schnell 329

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 596

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  180 zł
4)  90 zł