Zakończenie: 08-03-2018 20:30 ÷ 22:58
Watykan, medal papieża Leona XIII, 1893
155179
Aw: Popiersie papieża w lewo i napis w otoku, sygn. BIANC... | I- |
300 zł szac. 200 zł 309 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Szwecja, Krzysztof Bawarski 1441-1448, medal ze suity królewskiej autorstwa J. C. H..
155178
Krzysztof Bawarski 1441-1448, medal ze suity królewskiej ... | II+ |
140 zł szac. 200 zł 285 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Szwecja, żeton upamiętniający zaślubiny z Ulryką Eleonorą Oldenburg, księżniczką du..
155177
żeton upamiętniający zaślubiny z Ulryką Eleonorą Oldenbur... | I |
140 zł szac. 200 zł 291 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1765 IC-K
155176
Aw: Popiersie księcia w prawo, w otoku: ERNESTVS FRIDERIC... | III |
780 zł szac. 600 zł 212 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Rosja, lot 5 sztuk kopiejek, XVI - XVII w.
155175
4 x kopiejki rosyjskich carów, 1 x Władysław IV Waza | III |
195 zł szac. 80 zł 250 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Rosja, lot 7 sztuk kopiejek, XVI w.
155174
6 x kopiejki rosyjskich carów, 1 x kopiejka z negatywem n... | III |
60 zł szac. 100 zł 109 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Szwecja, 1 öre, 1697
155173
| III+ |
65 zł szac. 70 zł 129 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Szwecja, 5 öre, 1691
155172
| III+ |
105 zł szac. 100 zł 329 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Szwecja, 5 öre, 1710
155171
| II |
120 zł szac. 150 zł 233 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, 3 krajcary, 1639
155170
| II |
150 zł szac. 50 zł 480 wyświetleń |
3 | zakończona |