Watykan, medal papieża Leona XIII, 1893

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:55:40
155179
Opis: Watykan - Leon XIII 1878-1903, medal papieża Leona XIII, 1893, Aw: Popiersie papieża w lewo i napis w otoku, sygn. BIANCHI, Rw: Papież klęczący przed zmartwychwstałym Chrystusem i napis: BORGIANIS DIAETIS IN CVLTVM PRISTINVM RESTITVTIS, w od- cinku data: MDCCCXCIII
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 43.5 mm

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 304

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  155 zł
7)  145 zł
8)  125 zł