Austria, 1/2 talara, 1695

Austria, 1/2 talara, 1695

Austria, 1/2 talara, 1695

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:41:20
152897
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein 1687-1709, 1/2 talara, 1695, Salzburg
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14.40 g, bardzo ładna patyna
Literatura: Zöttl 2184, Probszt 1818

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 912

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  620 zł
5)  540 zł
6)  430 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  310 zł
10)  260 zł
11)  250 zł