Rosja, lot 7 sztuk kopiejek, XVI w.
Zakończenie: 08-03-2018 22:48:00
155174
Opis: | Rosja, lot 7 sztuk kopiejek, XVI w., 6 x kopiejki rosyjskich carów, 1 x kopiejka z negatywem na rewersie |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 110