Rosja, lot 5 sztuk kopiejek, XVI - XVII w.

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:47:40
155175
Opis: Rosja, lot 5 sztuk kopiejek, XVI - XVII w., 4 x kopiejki rosyjskich carów, 1 x Władysław IV Waza
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 5 sztuk

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 248

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  175 zł
4)  135 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  60 zł
10)  48 zł