Polska, kopia galwaniczna medalu na elekcję Stanisława Leszczyńskiego

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:48:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, kopia galwaniczna medalu na elekcję Stanisława Leszczyńskiego

Polska, kopia galwaniczna medalu na elekcję Stanisława Leszczyńskiego

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:48:40
Numer:
152648
Opis: Polska - Stanisław Leszczyński, kopia galwaniczna medalu na elekcję Stanisława Leszczyńskiego, Aw: Popiersie w zbroi w prawo, D G STANISLAVS I REX POLONIAE; Rw: Startująca raca - fajerwerk, IN SPLENDOREM RAPITUR, w odcinku STAN LESCZYNSKI IN REG POL ELIGITUR 19 IUL ANNO 1704
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 48 mm, bardzo ładny
Literatura: jak Raczyński 424

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 359

— Oferty —

01-02-2018 16:50:36 przez: 055694
1)  185 zł
01-02-2018 19:55:29 przez: 055713
2)  180 zł

« powrót do listy