Polska, kopia galwaniczna medalu na zdobycie Smoleńska
Zakończenie: 01-02-2018 22:47:40
152645
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, kopia galwaniczna medalu na zdobycie Smoleńska, Aw: Popiersie Zygmunta III w ozdobnej zbroi w prawo, SIGISMVNDVS III D G POLONIÆ ET SVECIÆ REX; Rw: Widok płonącego Smoleńska, u góry DVM VINCOR LIBEROR, u dołu SMOLENSCVM CAPTVM |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | 45 mm, zielona patyna |
| Literatura: | rewers jak Raczyński 74 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 922