ryngraf z Matką Boską Częstochowską z łańcuszkiem

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:19:20
131432
Opis: ryngraf z Matką Boską Częstochowską z łańcuszkiem
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone 10.31 g, 47x41 mm, punca srebra 3 i imiennik GR

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 445

1)  165 zł
2)  165 zł
3)  135 zł
4)  115 zł