ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, z wygrawerowaną dedykacją " Haneczce w..
Zakończenie: 03-11-2016 22:19:00
131431
Opis: | ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, z wygrawerowaną dedykacją " Haneczce w dniu I Kom. św. Rzeszów V 54 " |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro złocone 22.23 g, 65x56 mm, punca srebra 3 i imiennik V, z łańcuszkiem |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 689