ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, z wygrawerowaną dedykacją " Haneczce w..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, z wygrawerowaną dedykacją

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:19:00
131431
Opis: ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, z wygrawerowaną dedykacją " Haneczce w dniu I Kom. św. Rzeszów V 54 "
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone 22.23 g, 65x56 mm, punca srebra 3 i imiennik V, z łańcuszkiem

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 634

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  145 zł
4)  110 zł
5)  90 zł