Niemcy, 3 marki, 1911 A
Zakończenie: 03-11-2016 22:09:40
Niemcy, 3 marki, 1911 A
131320
Opis: | Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 3 marki, 1911 A, Berlin, 100-lecie Uniwersytetu we Wrocławiu |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 138, J. 108 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 281