Niderlandy, talar (silverdukat), 1660

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:08:00
201518
Opis: Niderlandy - Geldria, talar (silverdukat), 1660
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 4890, Delmonte 962 (R1), Verk. 9.3, Purmer Ge80

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 492

1)  220 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  200 zł