Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1644

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:07:00
201514
Opis: Niderlandy - Geldria, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1644, bez znaku menniczego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 4849, Delmonte 825, Verk. 11.1, Purmer Ge56

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 526

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  200 zł
5)  185 zł
6)  160 zł
7)  150 zł