Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1623

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:04:20
201464
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Doornik, patagon, 1623, Tournai (Doornik)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 4470, Delmonte 300

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 342

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  180 zł