Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1613

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 21:56:40
131605
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jan Zygmunt Hohenzollern 1608-1618-1619, grosz, 1613, Drezdenko, na awersie końcówka BRAN S R I, inicjały H-L po bokach jabłka królewskiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1324, Neumann 9.15

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 358

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  90 zł