Księstwo Kurlandii, trojak, 1764
Zakończenie: 03-11-2016 21:54:00
130768
Opis: | Księstwo Kurlandii - Ernest Jan Biron 1763-1769, trojak, 1764, Mitawa, odmiana z literami ICS pod nominałem |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | zgięty, ciemna patyna |
Literatura: | Iger KuB.64.1.a (R3), Kruggel-Kurland 6.5.1.2 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 491