Polska, złotówka, 1824 IB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, złotówka, 1824 IB

Polska, złotówka, 1824 IB

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 21:36:40
131600
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, złotówka, 1824 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Bitkin 846 (R), Plage 68

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 513

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  620 zł
5)  540 zł
6)  490 zł
7)  480 zł