Polska, trojak, 1770 G

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1770 G

Polska, trojak, 1770 G

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 21:34:20
131599
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1770 G, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger WA.70.1.a, Plage-miedź 230

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 794

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  80 zł