Polska, 30 groszy (złotówka), 1762
Zakończenie: 03-11-2016 21:32:20
131559
Opis: | Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, 30 groszy (złotówka), 1762, Gdańsk, szeroki wieniec nad herbem Gdańska |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowane |
Literatura: | CNG 424, Kahnt 719 var. a |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 504