Polska, półtalar, 1741

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, półtalar, 1741

Polska, półtalar, 1741

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 21:31:40
131511
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, półtalar, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Kahnt 640, Kohl 521, Kop. 11531 (R3), Merseburger 1698

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 522

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 200 zł
4)  1 100 zł
5)  1 000 zł
6)  940 zł
7)  920 zł
8)  900 zł