Polska, talar, 1763
Zakończenie: 03-11-2016 21:31:20
Polska, talar, 1763
131558
Opis: | Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWôF i napis wokoło |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 27.59 g |
Literatura: | Kahnt 541 b - bez sygnatury pod popiersiem króla, Dav. 2676, Schnee 1047; Merseburger 1750 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 1107