Polska, trojak, 1598

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 21:25:40
131712
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1598, Ryga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niecentrycznie wybity, ciemna patyna
Literatura: Iger R.98.1.a, Gerbaszewski 5

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 368

1)  70 zł
2)  65 zł