Polska, trojak, 1597

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 21:17:20
131524
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Poznań, pod brodą króla znaki x x
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wielokolorowa patyna
Literatura: Iger P.97.2. -/h - nowa odmiana

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 443

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  280 zł
4)  210 zł
5)  170 zł