Polska, trojak, 1598

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 21:14:20
131532
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Olkusz, na awersie pod popiersiem kwiatek nad literą O w napisie POLON
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wielokolorowa patyna, ładny
Literatura: Iger O.98.3.b

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1370

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  350 zł