Polska, trojak, 1589

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 21:10:40
131535
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1589, Olkusz
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wielokolorowa patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Iger O.89.1.c (R1)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 478

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  280 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  240 zł