Śląsk, brakteat miejski, XV w.
Zakończenie: 03-11-2016 20:45:00
130585
Opis: | Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat miejski, XV w., Głowa dzika w prawo |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | bardzo ładny |
Literatura: | Fbg 358, Kop. 8697 (R1), Frynas S.Fur.6.1 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 428