Śląsk, halerz, XV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 20:43:20
130325
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowsko-Żagańskie - nieznany władca z poł. XV w., halerz, XV w., Kożuchów, Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Fbg 267, Fbg 1887 638, Kop 8644

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 177

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  60 zł