Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w pne
Zakończenie: 03-11-2016 20:34:40
131747
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz, III w pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost; Rw: Koło z czterema szprychami, między nimi napis ΑΡΙΧ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 31 mm, 8.74 g, zielona patyna, rzadki |
Literatura: | Sear 1683, SNG Cop. 66 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 217