Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, V w pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 20:34:00
131752
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, V w pne, na wewnętrznej stronie napis ΑΡΙΧΟ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 41 mm, 4.56 g, patyna
Literatura: BM Black Sea 374-376, Sear 1684 var

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 179

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  90 zł