Węgry, goldgulden, bez daty (1457)
Zakończenie: 03-11-2016 20:32:20
131639
Opis: | Węgry - Władysław V 1453-1457, goldgulden, bez daty (1457), hermannstadt (Sibiu), Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: Św. Ładysław z halabardą i jabłkiem królewskim na wprost, wokoło napis |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | złoto 3.53 g, moneta uszkodzona na krawędzi (zagięte obrzeże) |
Literatura: | Huszár 636, Pohl H3-6, Fr. 16 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 929