Węgry, goldgulden, bez daty (1457)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 20:32:20
131639
Opis: Węgry - Władysław V 1453-1457, goldgulden, bez daty (1457), hermannstadt (Sibiu), Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: Św. Ładysław z halabardą i jabłkiem królewskim na wprost, wokoło napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złoto 3.53 g, moneta uszkodzona na krawędzi (zagięte obrzeże)
Literatura: Huszár 636, Pohl H3-6, Fr. 16

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 898

1)  1 200 zł
2)  1 200 zł
3)  1 000 zł