Niemcy, dwie części denarów bawarskich, X i XI w.
Zakończenie: 03-11-2016 20:48:40
126841
Opis: | Niemcy - Bawaria, dwie części denarów bawarskich, X i XI w. |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 0.94 g i 0.41 g, razem 2 sztuki |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 481