Polska, medal Józef Haller, 1919

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:38:25
201577
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Józef Haller, 1919, medal autorstwa Antoniego Madeyskiego, Aw: Popiersie w prawo. Z lewej w otoku: JENERAŁ JÓZEF HALLER, Rw: Szereg żołnierzy zwróconych popiersiami w prawo. Poniżej napis w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYJ MCMCVII— MCMXIX
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 47 mm, na obrzeżu sygnatura [B]RONZE
Literatura: Strzałkowski 457

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 464

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł