Mołdawia, szeląg, bez daty

Mołdawia, szeląg, bez daty

Mołdawia, szeląg, bez daty

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:11:35
129900
Opis: Mołdawia - Istrate Dabija 1661-1665, szeląg, bez daty, Suczawa lub Jassy, Aw: Pogoń litewska, w otoku napis D A B... C E P S, Rw: Skrzyżowany szabla z buzduganem i kapelusz, w otoku napis MONETA MOLD M..Z
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko wyszczerbiony krążek, resztki grynszpanu na awersie, patyna, rzadka, zestaw 4 podobnych monet został sprzedany na 39 e-aukcji Kunkera, lot 543 za 1.400 euro
Literatura: MBR 825

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1126

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  520 zł
4)  350 zł
5)  320 zł
6)  120 zł
7)  100 zł