Mołdawia, szeląg, bez daty

Mołdawia, szeląg, bez daty

Mołdawia, szeląg, bez daty

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 22:11:58
129899
Opis: Mołdawia - Istrate Dabija 1661-1665, szeląg, bez daty, Suczawa lub Jassy, Aw: Pogoń litewska, pod nią głowa wołu, w otoku napis IOHAN S...DORW, Rw: Monogram pod koroną i napis w otoku SOL LIDVSCIVIMD
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, resztki grynszpanu, rzadka, zestaw 4 podobnych monet został sprzedany na 39 e-aukcji Kunkera, lot 543 za 1.400 euro
Literatura: MBR 842a

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1087

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  350 zł
4)  340 zł
5)  175 zł
6)  140 zł
7)  100 zł