Polska, dwugrosz, 1650

Polska, dwugrosz, 1650

Polska, dwugrosz, 1650

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2016 21:32:29
129769
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, dwugrosz, 1650, Wschowa, na rewersie głowa wołowa między rozetkami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna
Literatura: Kop. 1581 (R1)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1125

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  410 zł
4)  380 zł
5)  280 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  125 zł